Örnek Resim

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİYLE BULUŞTU

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ilçe genelinde görev yapan Beden eğitim öğretmenleri ile buluştu. Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ilçe genelinde görev yapan Beden eğitimi öğretmenleri..

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİYLE BULUŞTU

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ilçe genelinde görev yapan Beden eğitim öğretmenleri ile buluştu.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ilçe genelinde görev yapan Beden eğitimi öğretmenleri ile buluştu. Nurdağı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Okullarda Spor klüplerinin kurulması, Sportif alanda yapılan faaliyetlerin arttırılması, okullarda ihtiyaç duyulan spor malzemelerinin temin edilmesi ve okullara dağıtılması konuları görüşüldü.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmede ilçemizin sosyal ve sportif alanlarda daha fazla başarı yakalamasının sağlanması amacıyla ilçemiz genelindeki ortaokullarda görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimizile kaymakamlık toplantı salonunda bir toplantı yaptık. Toplantıda okullarımızda spor klüplerinin kurulması,Yapılması planlanan sportif etkinlikler, Okullarımızın ihtiyaç duyduğu spor malzemelerinin temin edilmesi ve dağıtılması, ilçe spor müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan Güreş müsabakaları için okullarda planlama yapılması gibi konularda fikir alışverişinde bulunduk dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL