Örnek Resim

ÇİÇEK DEĞİL KİTAP VERDİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 8 Mart Dünya Kadınlar gününde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan bayanlara çiçek değil, kitap verdi. Nurdağı İlçe Milli EğitimMüdürü Musa Yıldırım, her yıl..

ÇİÇEK DEĞİL KİTAP VERDİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 8 Mart Dünya Kadınlar gününde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan bayanlara çiçek değil, kitap verdi.

Nurdağı İlçe Milli EğitimMüdürü Musa Yıldırım, her yıl 8 Martta klasik olarak yapılan kutlama etkinlikleri kapsamında bayanlara çiçek verme alışkanlığını ortadan kaldırarak 8 Martta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan bayan personellere çiçek yerine kitap vererek 8 Mart dünya kadınlar gününü kutladı.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Asıl kadınlar gününün okuyan, eğitimli, hak ve hukuk bilen kadınların sayısının arttırılması ileanlam kazanacağına inandığını bundan dolayı da 8 Mart’ta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan kadınlara çiçek yerine kitap hediye etmeyi daha anlamlı bulduğu için kendi yazdığı kitaplardan hediye ettiğini söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan bayan personeller ise bu hediyenin 8 Mart kadınlar gününde aldıkları en anlamlı hediye olduğunu söylediler.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL