Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

DEVA PARTİLİLER İFTARDA BULUŞTU

Deva Partisi Gaziantep il Başkanı  Av. Ertugrul Kaya tarafından Partililerine ve kent yönetimine yönelik bir iftar yemeği verildi. Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertugrul Kaya tarafından Gaziantep’teki STK temsilcileri,..

DEVA PARTİLİLER İFTARDA BULUŞTU

Deva Partisi Gaziantep il Başkanı  Av. Ertugrul Kaya tarafından Partililerine ve kent yönetimine yönelik bir iftar yemeği verildi.

Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertugrul Kaya tarafından Gaziantep’teki STK temsilcileri, Esnaflar ve partililere yönelik bir iftar yemeği verildi.

İslahiye’li hemşehrimiz Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertugrul Kaya tarafından Teymur Contınental Otel’de verilen iftar yemeğine Deva Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanımız İbrahim Çanakçı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Bekir Sıtkı Aslan, Deva Partisi Gaziantep İl ve İlçe Başkan veYöneticileri, İslahiye İlçe Başkanı Hamza Köse ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nurdağıilçe Başkanı Hasan Bal ve Yönetim Kurulu üyeleri, STK Başkan ve Temsilcileri, İş insanları ve genişbir katılım sağlandı.

Deva Partisi Gaziantep İl Başkanı Av. Ertugrul Kaya, Bugün soframızı paylaşan, Deva Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanımız İbrahim Çanakçı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Bekir Sıtkı Aslan’a, STK Başkanlarımıza,iş insanlarımıza,esnaflarımıza,girişimci kadınlara,ev hanımlarına, sağlık çalışanlarımıza, sanatçılarımıza, basın mensuplarımıza, mühendislerimize, avukatlarımıza emeklilerimize, emekçi kardeşlerimize ve sevgili gençlere teşekkür ediyorum. Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL