Salı , 22 Haziran 2021
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: mehmet tahmazoğlu

YAĞLI KÖFTE YARIŞMASI

Şahinbey Belediyemiz Hıdrellez etkinlikleri çerçevesinde 7’ncisini düzenlediği  “Yağlı Köfte” yarışmasında kadınlar hünerlerini sergilediler. Şahinbey Belediyemiz tarafından baharın gelişini müjdeleyen Hıdrellez etkinlikleri kapsamında Kavaklık Parkı’nda düzenlenen yarışmada, önceden hazırlanan köftelik malzemeler kadın yarışmacılara verildi. Kadınlar, “başla” anonsunun ardından, yarım saatte en iyi köfteyi yapmak için yarıştı. Yarışmacılar, daha sonra hazırladıkları köfteleri jüri üyelerine servis etti. Geleneğimizi Yaşattık Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet ... Devamını Oku »

GAZİLER ECDATLARIYLA BULUŞTU

Şahinbey Belediyesi Gaziler Haftası nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gazileri Derneği ve Muharip Gaziler Derneği üyelerini Çanakkale’ye götürerek şüheda topraklarında ecdadıyla buluşturdu. ‘Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına’ projesiyle on binlerce kişiyi ecdadıyla buluşturan Şahinbey Belediyesi Gaziler Haftası nedeniyle kahraman gazilerimizi şehitler diyarına götürerek ecdadıyla buluşturup o günlerde yaşanan şiddetli çatışmanın izlerini yerinde görme imkanısundu. BU GÜNLERİMİZİ GAZİLERİMİZE VE ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ Şahinbey Belediye ... Devamını Oku »

AK PARTİ OLAGAN KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti Nurdağı ilçe Teşkılatı 6. Olağan kongresi büyük bir katılım ile coşkulu bir şekilde yapılırken mevcut başkan Mehmet Bali güven tazeledi. Ak Parti Nurdağı ilçe teşkılatı 6. Olağan kongresi 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 11:00’da  Nurdağı Kapalı spor salonunda Adalet Bakanı Abdülhamit’in’e katılımı ile yapıldı. Kongre’de tek aday olan mevcut ilçe başkanı Mehmet Bali, yeniden güven tazeleyerek Ak ... Devamını Oku »