Örnek Resim
Genel Sağlık SonDakika

FATİH YUNUS DİŞ KLİNİĞİNDEN İSLAHİYE TURİZMİNE DESTEK

  İslahiye’nin İlk özel ağız ve Diş sağlığı merkezi olan Fatih Yunus Agız ve Diş sağlığı merkezinden İslahiye’nin turizmine ciddi destek. İslahiye’nin ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi olan..

FATİH YUNUS DİŞ KLİNİĞİNDEN İSLAHİYE TURİZMİNE DESTEK

 

İslahiye’nin İlk özel ağız ve Diş sağlığı merkezi olan Fatih Yunus Agız ve Diş sağlığı merkezinden İslahiye’nin turizmine ciddi destek.

İslahiye’nin ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi olan Fatih Yunus Ağız ve diş sağlığı merkezinin adının Türkiye’nin farklı bölgelerinin yanında dünya çapında duyulması ile birlikte başta Almanya ve Fransa olmak üzere birçok ülkeden insan ağız ve diş sağlığı için İslahiye’ye gelmeye başladı.

Yolu İslahiye Fatih Yunus Ağıs ve Diş Sağlığı Merkezi ile kesişen hastalar, burada gördükleri tedaviden duydukları memnuniyeti dışarda çevrelerine anlattıklarında Başta Almanya, Fransa olmak üzere birçok farklı ülkeden ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden insanlar İslahiye’ye gelerek ağız ve diş sağlığı tedavilerini burada yaptırıyorlar.

Ağız ve diş sağlığı için islahiye’ye gelenler ortalama bir hafta İslahiye’de kalıyor. Bu durumda Otelcisinden Lokantasına, gıda ürünlerinden diğer hediyelik eşya satıcılarına kadar birçok ensaftan alışveriş yaparak ilçe ekonomisine ciddi bir katkı sağlamış oluyorlar.

Geçtiğimiz Günlerde ziyaretine gittiğimiz İslahiye Fatih Yunus Ağız ve Diş sağlığı Merkezinde Yine Almanya ve Fransa’dan gelen hastalarla karşılaştık.

Almanya’da yaşayan ve İslahiye Fatih Yunus Ağız vediş sağlığı merkezine diş tedavisi için gelen Ali İlkhan, Fatih Yunus Ağız ve Diş sağlığı merkezini yakınlarının önerdiğini bunun için Almanya’dan  kalkıp İslahiye’ye gelerek diş tedavisi yaptırdığını ve yapılan işten memnun kaldığını, diş tedavisinin yapıldığı süre içerisinde İslahiye’de kaldıklarını ve İslahiye halkının sıcak kanlı cana yakın insanlar olduklarını söyleyerek Fatih Yunus Ağız ve diş sağlığı merkezi yetkililerine teşekkür ettiğini söyledi.

Fransa’dan gelen İsmail İlkhan ise, İslahiye Fatih Yunus Ağız ve diş sağlığı Merkezinin adını bir öneri sonrasında duyduğunu, bunun üzerine amcası ile birlikte kalkıp Fransa’dan İslahiye’ye gelerek diş yaptırdıklarını, burada hem kaliteli bir hizmet verildiğini, hemde fiyatların çok uygun olduğunu, memlekete döndüğünde kendisininde Diş sorunu olan insanlara Fatih Yunus diş sağlığı merkezini önereceğini ifade ederek, Fatih Yunus siğ sağlığı merkezi yetkililerine teşekkür ettiğini söyledi.

Fatih Yunus Ağız ve Diş sağlığı yetkilileri ise, Başta İslahiye ve Nurdağı Bölgesi olmak üzere, Türkiyenin bir çok il ve ilçesinden gelen hastaların yanında Yurtdışından da hastalarının geldiklerini ve gelen hastaların talepleri doğrultusunda diş tedavilerinin yapıldığını, hastaların tedavi süresince İslahiye’de kalmalarının İslahiye açısından da bir katma değer yarattığını bundan dolayı mutlu olduklarını söylediler.

 

 

 

Abdullah BİLGİÇ

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL