Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

FERAY YILMAZ’DAN NURDAĞINA ZİYARET

Ak parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Ak parti Nurdağı ilçe Başkanlığı ve Kadın kolları teşkılatını ziyaret etti. Ak parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Ak..

FERAY YILMAZ’DAN NURDAĞINA ZİYARET

Ak parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Ak parti Nurdağı ilçe Başkanlığı ve Kadın kolları teşkılatını ziyaret etti.

Ak parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Ak Parti genel merkezi tarafından “ Kadınlarla büyük Türkiye Yolunda” sloganı ile başlatılan çalışma kapsamında Ak parti Nurdağı ilçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığı ve Gençlik kolları başkanlıklarını ziyaret etti.

Ziyaret’te Ak parti Nurdağı ilçe Başkanı Ramazan Analık, Kadın Kolları Başkanı Sevgi Kütüz, Gençlik Kolları Başkanı Ali Kılıç ile bir süre sohbet eden Ak Parti Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz daha sonra Kadın kolları başkanı kütüz ile birlikte kadın kolları üyeleriyle buluştu.

Ak Partiş Nurdağı Kadın Kolları Başkanlığı görevine Sevgi Kütüz’ün atanmasının ardından Ak parti Nurdağı Kadın kollarında görev almak için müraacat yapan kadınlarla görüşen yılmaz, daha güçlü bir teşkılat yapısı kurmak ve 2023 seçimlerinde daha başarılı sonuçlar elde etmek için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL