Örnek Resim
Genel Köşe Yazısı

FETOŞ’UN ÇOCUKLARI BİTMEK BİLMİYOR

17-24 Aralık süreci ile başlayan ve o günden sonra Kamudan temizlenmesi için düğmeye basılan Fetoş’un çocukları at at Kamudan bitmek bilmiyorlar. Daha önce Kendilerini Hizmet diye tanıtan, Halkımızın dini duygularını..

FETOŞ’UN ÇOCUKLARI BİTMEK BİLMİYOR

17-24 Aralık süreci ile başlayan ve o günden sonra Kamudan temizlenmesi için düğmeye basılan Fetoş’un çocukları at at Kamudan bitmek bilmiyorlar.

Daha önce Kendilerini Hizmet diye tanıtan, Halkımızın dini duygularını sömürerek Siyaset, Ticaret ve Sonrasında ise Kamu kurumlarında adeta bir ahtapot gibi kök salan Darbeci Fetullahçı Terör Örgütü (Fetö) yapılanması Yıllardır yürütülen temizlenme operasyonlarına rağmen hala temizlenemedi.

Başta Mülkiye, Askeriye, Adliye, Eğitim camiaları olmak üzere tüm kamu kurumlarını adete işgal eden Fetoş’un çocuklarının bir kısmı 15 Temmuz Hain darbe girişiminin ardından kamu kurum ve kuruluşlarından tasviye edilmişti. O günden buyana tasviye işlemleri sürmesine rağmen henüz Fetoş’un çocuklarının Kamudan temizlenmediğine şahitlik etmeye devam ediyoruz.

Her gün farklı bir bölgede kamudan ihraç edilen,  Fetoş’un Çocukları ile karşılaşıyoruz.

İSTİHBARAT DAHA İYİ ÇALIŞMALI

Devletimizin istihbarat teşkılatı bu noktada kamudaki temizliğin tam olarak yapılabilmesi için daha iyi çalışmalı, daha ciddi raporlar oluşturarak kamudaki temizlik operasyonlarını hızlandırmalıdır. Zira Fetoş’un Çocuklarının  Milletin alınteri vergisi ile aldıkları maaşları ve işgal ettikleri makamlardan aldıkları güç ile Millete Nasıl Zulm ettiklerine, Milletin Silahını Millete nasıl sıktıklarına şahit olduk.

Bu Ülkeye İhanet eden kim olursa olsun Bunun affı olmamalı.

Şu veya bu şekilde iltimas tanınmamalıdır. Bazen Etrafımıza baktığımda Fetoş’un borusunun üttüğü dönemlerde Hızlı Fetoş’çu olan birçok ismin şimdilerde Hiç oralı olmamışlar gibi davrandıklarına şahitlik ediyoruz. Ve Bunların Hala farklı makam ve mevkileri işgal ettiklerini görmek maalesef oldukça üzücü bir durum.

Yani Bir tarafta Kamu’nun çok önemli noktalarını hala işgal eden Fetoş’un Çocukları, diğer tarafta ise Lise veya Üniversite döneminde Yurt bulamadığı için onların yurdunda kalan sonrasında hiçbir bağı olmayan, veya işe girmek için zorunlu olarak onların refaransını kullanmak zorunda kaldığı için mağdur olan insanlar var.

Biz Devlet olarak Bu gerçekle yüzleşmeli Fetoş’un çocuklarını hangi kılığa girerlerse girsinler tamamen kamudan temizlemeliyiz. Fetoş ile alakası olmayan Fetoşçuların Kumpasları sonrasında İsmi fetocular arasında geçen ve bundan dolayı mağdur olan insanlarında mağduriyetini engellemeliyiz.

Özellikle İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun bu konudaki azimli ve kararlı duruşunu devam ettirerek bu süreci biraz daha hızlandırmasını bekliyorum. Zira Fetoş’un çocuklarının Benim vergimle maaş almasını, aldığı parayı bana karşı silah olarak kullanmasını istemiyorum.

 

 

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL