Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

GAZİANTEP VALİSİ KEMAL ÇEBER’ İN RAMAZAN AYI MESAJI

On bir ayın sultanı, dua, ibadet ve yardımlaşma günlerini uhdesinde barındıran, “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş” olan bir Ramazan Ayı’na daha ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Kutsal kitabımız..

GAZİANTEP VALİSİ KEMAL ÇEBER’ İN RAMAZAN AYI MESAJI

On bir ayın sultanı, dua, ibadet ve yardımlaşma günlerini uhdesinde barındıran, “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş” olan bir Ramazan Ayı’na daha ulaşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı mukaddes bu ay, hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır.

Ramazan ayı, bölüşme ayıdır, paylaşma, yardımlaşma ayıdır. Ramazan ayı bu dünyanın iyilik üzere yaratıldığını anlama, ibadet ve şükür aydır.

Bu kutsal ayda, ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.’ Hadis-i Şerif´inin rehberliğinde, elimizden geldiği kadar, çevreye karşı duyarlı olmalı, aç olanı doyurmalı, dertli olana derman olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmalıyız. Çevremize, komşularımıza karşı daha duyarlı olmalı, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde bu güzel hasletlerimizi yaşatmalıyız.

İlahi rahmet ve bereketin yağmur gibi yağdığı Ramazan Ayı’ nın ülkemize ve tüm İslam Âlemi’ ne hayırlı olmasını diliyor, Kıymetli Gaziantepli hemşerilerimin Ramazan Ayı’ nı mübarek ediyor, her türlü kırgınlığın, dargınlığın, kötülüğün terk edildiği günlerin başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Ramazanımız bayram olsun inşallah.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL