Pazartesi , 27 Eylül 2021
SONDAKİKA

GAZİANTEPSPOR’U KÜME DÜŞÜRECEKLER

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Gaziantepspor’u küme düşürmek için canla başla bir çalışma yapıldığını söyleyerek TFF’ye ateş püskürdü.

Ak Parti Nurdağı ve İslahiye ilçe Seçim Koordinasyon merkezlerinin açılış toplantısına katılmak üzere bölge ziyaretlerine gelen Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar İslahiye seçim bürosu açılışında TFF’ye ateş püskürdü.

AK Parti  Gaziantep  Milletvekili  Şamil Tayyar, deplasmanda  Bursaspor’a 2-1 mağlup olan  Gaziantepspor’un küme düşürülmeye çalışıldığını öne sürerek, “Gaziantepspor’u resmen doğradılar.  Futbol Federasyonu’ndaki o namussuz çeteye de hesap soracağımızı bilmenizi istiyorum” dedi.
Milletvekili  Şamil Tayyar,  İslahiye’de katıldığı partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında, Spor Toto Süper Lig’in 23’üncü haftasında konuk olduğu  Bursaspor’a 2-1 yenilen  Gaziantepspor’u el birliğiyle küme düşürmek isteyenlerden hesap soracaklarını söyledi. Tayyar, hakem ve  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) eleştirirken, şunları söyledi: “Gaziantepspor’un bir maçı vardı  Bursa’yla.  Gaziantepspor’u resmen doğradılar. Bir ofsayttan bir de haksız bir penaltıyla.  Futbol Federasyonu’ndaki o namussuz çeteye de hesap soracağımızı bilmenizi istiyorum.  Gaziantepspor’u küme düşürmek için el birliği yapan şerefsizlerden hesap soracağız. Buna alet olan hakemden de hesap soracağız. ya bu kadar adilik, bu kadar namussuz olmaz. Bir büyük şehrin, kentin takımıyla bu kadar oynanmaz. Bunun hesabını soracağız.”

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*