Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

GAZİLER GÜNÜNDE ŞEHİDE VEFA

15 Temmuz haşin darbe girişimine karşı direnişin sembolü haline gelen Şehit Ömer Halisdemir Gaziler gününde Nurdağı’nda unutulmadı.

Gaziler günü ve İlköğretim haftası etkinliklerini bir arada kutlayan İlçemizin tek özel okulu olan Özel Nurdağı Koleji Anadolu Ortaokulu yöneticileri 15 Temmuz Hain darbe girişimine karşı direnişin sembol isimlerinden olan Ömer Halis demir’i unutmayarak adını okulda yaşatmaya yönelik girişimde bulundular.

Konu ile ilgili açıklama yapan Özel Nurdağı Koleji Anadolu Ortaokulu kurucu Müdürü Cemal Ağca 15 Temmuz hain darbe girişimini ve bu hain darbeye karşı direnişin sembolü olan Şehidimiz Ömer Halisdemir’in adını ve anısını hafızalarda tutmak ve yaşatmak için okulumuzun girişine “ Şehit Ömer Halisdemir” köşesi yaptık. Bununla hem şehidimizin adını kendi okulumuzda ölümsüzleştirirken hem de öğrencilerimizin vatan, millet aşkıyla dolu insanlar olmasına yönelik bilgilendirmeler yapılmış oldu.” Şeklinde konuştu.

Nurdağı Gazetesi olarak bu örnek girişimlerinden dolayı ilçemizin tek özel okulu olan Özel Nurdağı Koleji Anadolu Ortaokulu idarecilerini tebrik ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*