Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika

GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU: 4 ORGANİZATÖR GÖZALTINA ALINDI

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı tarafından  Nurdağı ‘nda göçmen kaçakçılığı ve insan ticareti ile mücadele kapsamında operasyon düzenledi. Operasyonda, 4 göçmen kaçakçısı organizatör gözaltına alındı. Yapılan aramalarda ise cep telefonları, suç..

GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI OPERASYONU: 4 ORGANİZATÖR GÖZALTINA ALINDI

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı tarafından  Nurdağı ‘nda göçmen kaçakçılığı ve insan ticareti ile mücadele kapsamında operasyon düzenledi.

Operasyonda, 4 göçmen kaçakçısı organizatör gözaltına alındı. Yapılan aramalarda ise cep telefonları, suç geliri olan para ve kaçakçılıkta kullanılan araçlar ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı, göçmen kaçakçılığı ve insan ticareti ile mücadele kapsamında Nurdağı’nda operasyon düzenledi. Operasyonda, 4 göçmen kaçakçısı organizatör gözaltına alındı.

Gaziantep İl Jandarma ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Huzur ve Güven Uygulaması kapsamında Yol Emniyet ve Kontrol devriyesi sırasında şüpheli hareketler sergileyen 3 aracı durdurdu. Araçlarda yapılan aramada, 4 adet cep telefonu, suç geliri olan 33 bin 750 TL, 300 Amerikan Doları ve 3 adet kaçakçılıkta kullanılan araç ele ele geçirildi. Gözaltına alınan H.E., M.E., A.M., N.B. isimli şüpheliler, işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL