Örnek Resim

GÖNÜLLÜ ORMAN YANGINCISI EĞİTİMİ

Nurdağında orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarına gönüllü olarak destek vermek isteyen vatandaşlara yönelik eğitim verildi. Nurdağında Orman Bölge müdürlüğü ve Halk eğitim işbirliği ile orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarına gönüllü olarak destek..

GÖNÜLLÜ ORMAN YANGINCISI EĞİTİMİ

Nurdağında orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarına gönüllü olarak destek vermek isteyen vatandaşlara yönelik eğitim verildi.

Nurdağında Orman Bölge müdürlüğü ve Halk eğitim işbirliği ile orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarına gönüllü olarak destek vermek isteyen vatandaşlara yönelik eğitim başlatıldı.

Kahramanmaraş  Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Gaziantep Orman İşletme Müdürlüğü Kartal ve Nurdağı Orman İşletme şeflikleriyle Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri (HEM) iş birliğinde gönüllü orman yangıncısı eğitimleri verilmeye başlandı.

Nurdağı HEM Müdürü Zeki Göçer, eğitimdeki konuşmasında, geçen yıl yurt genelinde çıkan geniş çaplı orman yangınlarında vatandaşların yardım gayretlerinin önemine dikkati çekerek, bu amaçla gönüllü orman yangıncısı eğitimleri kapsamında düzenlenen kursa şimdiye kadar 150 vatandaşın katıldığını söyledi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL