Örnek Resim

HEM SERGİSİ AÇILDI

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Yıl sonu sergisi ve Sıfır Atık kütüphanesi düzenlenen törenle açıldı. Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Yıl sonu sergisi ve Sıfır Atık kütüphanesi düzenlenen..

HEM SERGİSİ AÇILDI

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Yıl sonu sergisi ve Sıfır Atık kütüphanesi düzenlenen törenle açıldı.

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Yıl sonu sergisi ve Sıfır Atık kütüphanesi düzenlenen törenle açıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından folklor,tekvando ve okul öncesi gösterileri yapıldı. Önce Sıfır atık Kütüphanesi ve ardından yıl sonu sergisi Belediye Başkanı Ökkeş KAVAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM,Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, Hem Müdürü Zeki Göçer tarafından açılış kurdelasının kesildi.

Sergide Nurdağı Halk Eğitim merkezi Bünyesinde yıl boyunca açılan kurslarda yapılan el emeği göz nuru eserler sergilendi. Sergiden daha fazlşa dikkart çeken ise Sıfır atık kütüphanesi oldu. Tamamen geri dönüşüm malzemelerinden oluşan birbirinden şık ve güzel eserle sergiye katılanlardan tam not aldı.

Nurdağı Halk Eğitim Merkezinin düzenlediği sergiye Belediye Başkanı Ökkeş Kavak,Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, MHP İlçe Başkanı Ahmet Anar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Hem Müdürü Zeki Göçer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevgi Kütüz, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı  Ali Kılıç, daire müdürleri, kursiyerler, kurslarda görev yapan usta öğreticiler ve vatandaşlar katıldılar.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL