Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel SonDakika

İLÇE MÜDÜRÜ STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA SEMİNERİNE KATILDI

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2024-2028 Stratejik Plan hazırlıkları amacıyla eğitim faaliyetleri başlatıldı. Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2024-2028 Stratejik Plan hazırlıkları amacıyla eğitim faaliyetleri başlatıldı. Eğitime okul..

İLÇE MÜDÜRÜ STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA SEMİNERİNE KATILDI

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2024-2028 Stratejik Plan hazırlıkları amacıyla eğitim faaliyetleri başlatıldı.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2024-2028 Stratejik Plan hazırlıkları amacıyla eğitim faaliyetleri başlatıldı. Eğitime okul stratejik planlama ekiplerinde yer alan öğretmenler kurumlarını temsilen katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmeni Hüseyin SIHAT tarafından gerçekleştirilen eğitim bir hafta sürecek bu süreçte teorik ve pratik uygulamalarla iyi bir stratejik planın nasıl hazırlanacağı aktarılacaktır.

Eğitim faaliyetinin açılışına katılan İlçe Müdürü Musa YILDIRIM stratejik planlamanın okulların planlı, sistemli ve disiplinli gelişimini temin etmesi bakımından çok önemli olduğunu iyi bir planlamanın hem okul iklimi hem de öğrencilerin başarısına katkı sağlayacağını söyledi.  İyi bir plan hazırlamak amacıyla eğitim faaliyetine katılım sağlayan öğretmenlere teşekkür ederek ayrıldı.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL