Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

KAVAK’IN DÜĞÜNÜNDE BİRLİK MESAJI VERİLDİ

Ak Parti Nurdağı Belediye meclis üyesi Ökkeş Kavak’ın oğlu Seyit Hasan için Nurdağında Anadolu Kır düğün salonunda yapılan düğün töreni birlik beraberlik örneği sergilenmesine sahne oldu.

Nurdağının tanınmış ve sevilen simalarından Ak Parti Nurdağı Belediye Meclis üyesi Ökkeş Kavak’ın oğlu Seyit Hasan ile Gaziantep’li Hayriye –İbrahim Daşoluk çiftinin kızları Burçin  Nurdağı Anadolu kır düğün salonunda yapılan muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Törene Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Ak Parti Nurdağı ilçe başkanı Mehmet Bali, MHP Nurdağı ilçe başkanı Orhan Yılmaz, CHP Nurdağı ilçe başkanı Cahit Çirkin, Ak Partili ve MHP’li Belediye meclis üyeleri ile siyasi parti yöneticileri, dernek ve oda başkanları ile birlikte ilçenin önde gelen işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Ak Parti Nurdağı Belediye Meclis üyesi Ökkeş Kavak düğüne katılan tüm misafirleri ile tek tek ilgilenip kapıda karşıladı.

Düğünün en güzel sahnelerinden birisi ise düğünde Ak Partili Milletvekili Şamil Tayyar, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Belediye meclis üyeleri ile birlikte MHP ilçe başkanı Orhan Yılmaz ve MHP’li meclis üyelerinin el ele birlikte halay çekmeleriydi.

Ak Partili Meclis üyesi Ökkeş Kavak düğününde yaşanan bu tablodan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu güzel birlik ve beraberlik örneği sergileyen tüm siyasetçilerimize teşekkür ediyorum. Birliğimizin daim olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*