Örnek Resim

KAYMAKAM ÇIRAKLARLA BULUŞTU

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz Nurdağı Meslekş Eğitim Merkezinde eğitim görüp sanayi sitesinde çırak olarak çalışan öğrenciler ile buluştu. Milli Eğitim Bakanlığının son çalışmaları ile oldukça cazip hale getirilen Mesleki  eğitim..

KAYMAKAM ÇIRAKLARLA BULUŞTU

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz Nurdağı Meslekş Eğitim Merkezinde eğitim görüp sanayi sitesinde çırak olarak çalışan öğrenciler ile buluştu.

Milli Eğitim Bakanlığının son çalışmaları ile oldukça cazip hale getirilen Mesleki  eğitim merkezlerine talepler artmaya başladı.

Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz Nurdağı Mesleki Eğitim Merkezinde eğitim gören ve İlçemiz Küçük sanayi sitesinde farklı meslek kollarında çırak ve kalfa olarak çalışan öğrenciler ve öğrencilere iş imkanı sunan işletme sahiplerini ziyaret etti.

Kaymakam Korkmaz ziyarette, öğrencilerin işyerlerindeki işe devamları,çalışma koşulları ve işverenlerin öğrenciler ile ilgili düşünce ve önerilerini dinledi.  Sanayi sitesi esnaflarının farklı konulardaki talep ve önerilerini dikkate alacaklarını ifade ederek, hayırlı işler dileklerinde bulundu.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL