Pazartesi , 20 Eylül 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM’DAN KURUMLARA ZİYARET

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün göreve başladıktan sonra ilçe genelinde bir tarafta köy ve mahalle gezileri yaparken, diğer taraftan ta kurumlara ziyaretlerine devam ediyor.
Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün göreve başlamasının ardından ilçeyi tanımak adına ilçedeki mahalle ve köy gezilerine devam ederken diğer taraftan da ilçedeki kurumları ziyaret ederek kurumların çalışması ve sorunları hakkında bilgi alarak, vatandaşlara yapılacak olan hizmetlerin kalite standartlarını yükseltmeye çalışıyor.

TIP BAYRAMINDA HASTANE ZİYARETİ

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün 14 Mart Tıp Bayramında İlçe Devlet hastanesini ziyaret etti. Ziyaret’te hastane Başhekimi Dr. Durmuş Gülsoy ve Hastane çalışanlarının tıp bayramını kutlayan Kaymakam daha sonra hastanenin çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Düzgün , Ziyaretinde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa AKDOĞAN’dan iş ve işlemler ile ilgili bilgiler aldı.

İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret ederek burada ilçe jandarma komutanından çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduktan sonra MOBESE sistemini yerinde inceledi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*