Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KEŞFEDİLMEYİ BEKLEYEN SAKLI CENNET; KOCAHASANLI DENİZKUMU

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlar Denizlere ve denizin olduğu bölgelere akın etmeye başladılar.

Bölgemizden Deniz’e gidenler ise genellikle Mersin Kızkalesi, Susanoğlu, Erdemli tarafına gidiyorlar. Ama Erdemli ile Kızkalesi arasında keşfedilmeyi bekleyen saklı Cennet Kocahasanlı’dan ve burada müşterilerine yıldızlı hizmet üreten Deniz kumu otelinden ise pek kimsenin haberi yok gibi.

Kocahasanlı Genel olarak sahili kumsalı güzel bir yerleşim yeri olmakla birlikte diger turizm bölgelerine göre oldukça daha uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Kocahasanlı’da bir çok günlük kiralık daire ve apartın yanında pansiyon ve otel seçenekleri de mevcut.

Deniz Kum, Havuz ve Sessiz bir ortamda kafasını dinlemek isteyenlere ise biz Nurdagı Gazetesi olarak Kocahasanlı’nın en güzel tesisi Denizkumu otel’i öneriyoruz.

50 odası bulunan otel oldukça geniş bir alan içerisine yapılmış özel bir bölgede kendisine has plajı, Özel havuzu, Ağaçlarla donatılmış geniş bahçesi, ve bahçesinde  Yörük çadırında Sıkma börek’ten hamak keyfine kadar sayısız özellikleri barındıran bir yer.

Otel Müdürü Levent Uysal, Adıyaman Gölbaşılı bir ailenin işletmesinde olan Otel’de insanların tamamen kendilerini evlerindeki rahatlık ve otel konforunda bulabileceklerini otelin işletmesinde müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu söyledi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*