Örnek Resim
Eğitim Ekonomi Genel Güncel SonDakika

LGS SINAVI YAPILDI

Nurdağında  Liselere giriş sınavı (LGS() sınavları 787 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Nurdağında da 5 Haziran 2022 Pazar günü Liselere giriş sınavı (LGS() sınavları yapıldı. Liselere..

LGS SINAVI YAPILDI

Nurdağında  Liselere giriş sınavı (LGS() sınavları 787 öğrencinin katılımı ile gerçekleşti.

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Nurdağında da 5 Haziran 2022 Pazar günü Liselere giriş sınavı (LGS() sınavları yapıldı.

Liselere Giriş sınavlarına Ülke genelinde 1.300.000 Öğrenci katılırken, Nurdağında Liselere giriş sınavına girmeye ilçe genelinde 8. Sınıflarda okuyan 787 öğrenci hak kazandı. 16 Sınav Merkezi ve 47 salonda yapılan LGS sınavında  160 öğretmen görev aldı. İlçe Genelinde yapılan sınavlara  668 öğrenci girerken, 119 öğrenci ise sınavlara katılmadı.

İlçe Müdürü Musa YILDIRIM, 5 Haziran Pazar Günü Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de “ Liselere Giriş Sınavı”( LGS) yapıldı. Yediyüzseksenyedi (787) öğrencimizin hak kazandığı sınavlara 668 öğrencimiz katılım sağlamıştır. Tüm tedbirler alındığı sınavlara katılan öğrencilerimize Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, içerisinde silgi, kalem, kalemtraş,su ve şeker olan bir paket vermiştir.  Sayın başkanımıza ve sınavda emeği geçenlere teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dileriz, dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL