Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MHP’DEN ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI

MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından Yereldeki halkı 2023 seçimleri öncesinde aydınlatma ve yapılan çalışmaları anlatma toplantısı yapıldı. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları ile 2023 seçimlerinin startını veren MHP’de..

MHP’DEN ANLATMA VE AYDINLATMA TOPLANTISI

MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından Yereldeki halkı 2023 seçimleri öncesinde aydınlatma ve yapılan çalışmaları anlatma toplantısı yapıldı.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları ile 2023 seçimlerinin startını veren MHP’de “ Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı ilçe toplantıları kapsamında Nurdağında bir toplantı düzenlendi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatları ile 2023 seçimlerinin startını veren MHP’de “ Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı ilçe toplantıları kapsamında Nurdağındaki toplantı Şamil Tayyar Kültür merkezinde yapıldı.

Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısının Nurdağı Programına MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar,MHP İslahiye İlçe Başkanı Metin Şentürk, MHP Şanlıurfa Milletvekili  İbrahim Özyavuz, Gaziantep Milletvekilleri Sermet Atay, Muhittin Taşdoğan, MHP Osmaniye MKYK üyesi Ali Fuat Kardaş,

Ülkü Ocakları  Gaziantep İl Başkanıİbrahim Hakan DEMİRKAN ve yönetimi, Nurdağı Ülkü Ocakları Başkanı Ökkeş BAHAR ve yönetimi, MHP Hassa İlçe Başkanı Seydi ÖZTÜRK, MHP Ordu İli Kumlu İlçe Başkanı Caner GÜRGEZOĞLU, Geçmiş Dönem görev yapan MHP Nurdağı İlçe Başkanları ve Ülkü Ocakları Başkanları, Kadın Kolları, Şehit Aileleri, Muhtarlar, YÖRTÜRK Derneği Başkanı Mehmet AYDIN ve Yönetimi, Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Mustafa ATAR, Nurdağı Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Göğebakan ile partililer katıldılar.

MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet Anar, toplantıda yaptığı konuşmada, Nurdağında iddialı olduklarını ifade ederek,Tüm kadrolarımızla sahada ayak basmadık yer bırakmayacağız. “Hedef 2023 lider ülke Türkiye diyerek omuz omuza yürüyoruz. Nurdağlı Kardeşlerimizin ortak aklı, hemşerilerimizin feraseti, Allah’ın izni, kıymetli vatandaşlarımızın teveccühleriyle partimizin, Cumhur İttifakı’nın bayrağını göndere çekeceğiz.” diye konuştu.

“CUMHUR İTTİFAKI İLE MİLLET İTTİFAKININ ARASINDAKİ FARKI ANLATMAYA GELDİK”

Programda konuşan MHP Şanlıurfa Milletvekili  İbrahim Özyavuz, “Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda bugün burada sizlerle birlikteyiz. Bu programın ana gayesi, bir tarafta Cumhur İttifakı, diğer tarafta da 7 tane benzemezsin bir araya geldiği Millet İttifakı. İkisinin arasındaki farkı ve diğer ittifaktaki siyasi partilerin neler yaptıklarını sizlerle paylaşmak için bir aradayız. 2023’te Cumhur İttifakının kaybetmesi Türkiye’nin kaybetmesi anlamına gelir. Bu da hepimizin zarar göreceği bir sonuç ortaya çıkartır” dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL