Örnek Resim

MUHTARLARA AİLE OKULU EĞİTİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı ve İç işleri Bakanlığı koordinesinde hazırlanan aile eğitimi kursu büyük katılımla gerçekleşti. Nurdağı  İlçesine bağlı 48 mahalle muhtarının katılım sağladığı etkinlikte, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeki Göçer ve Sakçagözü..

MUHTARLARA AİLE OKULU EĞİTİMİ

Milli Eğitim Bakanlığı ve İç işleri Bakanlığı koordinesinde hazırlanan aile eğitimi kursu büyük katılımla gerçekleşti.

Nurdağı  İlçesine bağlı 48 mahalle muhtarının katılım sağladığı etkinlikte, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeki Göçer ve Sakçagözü 10 Kasım İlkokulu Müdür Yardımcısı Hüseyin Öztürk tarafından; sosyal ve duygusal beceri, aile içi iletişim becerileri, akran ilişkileri, bilinçli ve güvenli teknoloji kullanımı, çatışma ve stres yönetimi, bağımlılık, ahlaki gelişim, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite başta olmak üzere 8 alanda 12 saatlik eğitim verildi.

Halk  Eğitimi Merkezi Müdürü Zeki Göçer bu değerli eğitimin gerçekleşmesinden mutluluk duyduğunu ifade ederken “Bu kapsamda desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamı Sn. Sinan Korkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Nurdağı Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Göğebakan ve eğitime katılan tüm muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL