Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

MUSTAFA TUNA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Nurdağı Siyasetinin tanınmış isimlerinden Nurdağı eski Belediye Başkanı Mustafa Kemal Tuna’nın oğlu Mustafa Tuna 31 Mart seçimlerinde MHP’den Nurdağı Belediye Başkan adayı olacağını açıkladı. Nurdağı Siyasetinin tanınmış isimlerinden Nurdağı eski..

MUSTAFA TUNA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Nurdağı Siyasetinin tanınmış isimlerinden Nurdağı eski Belediye Başkanı Mustafa Kemal Tuna’nın oğlu Mustafa Tuna 31 Mart seçimlerinde MHP’den Nurdağı Belediye Başkan adayı olacağını açıkladı.

Nurdağı Siyasetinin tanınmış isimlerinden Nurdağı eski Belediye Başkanı Mustafa Kemal Tuna’nın oğlu Mustafa Tuna 31 Mart seçimlerinde MHP’den Nurdağı Belediye Başkan adayı olacağını açıkladı.

31 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde geriye sayım başlarken , Yıllardır MHP’nin kalesi olarak bilinen Nurdağı’nda eski Belediye başkanı Mustafa Kemal Tuna’nın oğlu Mustafa Tuna Belediye Başkan aday adaylığı müracatı için Ankara’ya gitti.

MHP Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Mustafa Tuna, MHP Nurdağı ilçe teşkılatı ve Nurdağı’nın önde gelen isimleri ile MHP Genel merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Devlet Bahçeli ve Genel Başkan yardımcıları ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ile görüştü.

MHP Nurdağı Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Tuna,” Sayın Genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ Bey’i makamında ziyaret ederek elini öpüp, hayır dualarını aldık.

Özellikle Asrın felaketinin yaşandığı NURDAĞI üzerinde ki hassasiyeti bizleri hem duygulandırdı hem de ziyadesiyle memnun etti. Tüm hemşerilerimize selamlarını iletti Allah birlik beraberliğimizi daim etsin.” Dedi

MHP Nurdağı Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Tuna, Sayın Genel Başkanımızın ziyaretin ardından Genel Başkan yardımcılarımız ve sonrasında ise Gazi Meclisimize giderek Milletvekilimiz, TBMM idari amirimiz Sayın Sermet ATAY Beyfendiyi makamında ziyaret ettik. Sayın vekilimize ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Adaylık müracatının ardından adaylık ile ilgili açıklama yapan Mustafa Tuna; “Babam Mustafa Kemal TUNA’dan devraldığım bayrağı yeniden dalgalandırmak, kadim şehrimiz Nurdağı’nı yeniden inşa etmek için Milliyetçi Harekat Partisi Nurdağı Belediye Başkan Aday Adaylığımı İlçe Teşkilatımızda açıklamış bulunmaktayım  “Geçmişimiz geleceğimizin teminatıdır” diyerek kutlu davamız ve Nurdağı için var gücümüzle mücadele edeceğiz ve kazanacağız inşallah” şeklinde konuştu.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL