Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

NURDAĞI’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Nurdağı Belediyesi Başkan Vekili Yakup Bahar, Belediye meclis üyeleri, Belediye personelleri ve Ak Parti gençlik kolları ile birlikte Ankara çıkarması yaptı. Nurdağı Belediyesi Başkan Vekili Yakup Bahar, Belediye Meclis Üyesi..

NURDAĞI’NDAN ANKARA ÇIKARMASI

Nurdağı Belediyesi Başkan Vekili Yakup Bahar, Belediye meclis üyeleri, Belediye personelleri ve Ak Parti gençlik kolları ile birlikte Ankara çıkarması yaptı.

Nurdağı Belediyesi Başkan Vekili Yakup Bahar, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Dağlı, Belediye Birim amirleri ve Ak Parti Gençlik kolları başkanı Ali Yiğit ile birlikte Ankara çıkarması yaptılar.

Nurdağı Belediye Başkan Vekili Yakup Bahar, beraberindekiler ile birlikte Ak Parti Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Ali Şahin, Derya Bakbak, Eyüp Özkeçeci, Mesut Bozatlı ve diğer milletvekilleri ile görüştüler.

  1. Dönem Milletvekili seçilen vekillere Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Nurdağı Heyeti, daha sonra 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem ile birlikte Nurdağında oluşan kamu hizmetleri ile ilgili vatandaşların talep, istek ve beklentilerini ileterek bunların yapılması konusunda destek talebinde bulundular.

 

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL