Örnek Resim

ÖĞRETMENLER KOROSUNDAN MÜZİK ZİYAFETİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler korosu tarafından Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda müzik ziyafeti sunumu yapıldı. Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler korosu tarafından Nurdağı Halk Eğitim Merkezi..

ÖĞRETMENLER KOROSUNDAN MÜZİK ZİYAFETİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler korosu tarafından Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda müzik ziyafeti sunumu yapıldı.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenler korosu tarafından Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda müzik ziyafeti sunumu yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığının “Şarkılar Bizi Söyler, Bizde Şarkı Söyleriz” projesi kapsamında Nurdağında görev yapan öğretmenlerden , Nurdağı Öğretmenler müzik korosu oluşturuldu. Nurdağı Öğretmenler müzik korusu ilk konserini ise Nurdağı Halk Eğitim Merkezinde verdi.

Nurdağı Öğretmenler Müzik Korosunda Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım’da solist olarak yer alırken, koro tarafından konsere katılan vatandaşlara Türk sanat müziğinden birbirinden güzel 6 parça seslendirildi.

Programın açılışında Konuşan Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Göçer, Sayın Kaymakamım, Sayın Belediye Başkanım, Sayın Milli Eğitim Müdürüm ve Kıymetli Misafirlerimiz Konserimize Hoş Geldiniz.

Hayata yeni bir anlam katmak ve güzel anılar biriktirmek için her zaman, her yerde ,herkes için eğitim ilkesi ile çalışan Nurdağı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak Genel Müdürlüğümüzce  yürütülen tüm projelerde yer almaktan keyif aldığımızı belirtmek isterim.

Hayat boyu öğrenme köylerde projesi ile köylerimizde tarımsal ve hayvancılık başta olmak üzere çeşitli kurslar ile halkımıza hizmet etmeye devam etmekteyiz. Öğrenen mahalle projesi ile okullarımızda kullanılmayan sınıflarda ve bölümlerde halk eğitim merkezi kurslarını açmaktayız.

Köy yaşam merkezi projesi ile kapatılan okullar tekrar yaşama döndürülerek buralarda kursların açılmaları sağlamaktayız. Aile okulu projesi ile velilerimize yönelik 12 farklı alanda kurslar planlanmış ve aktif olarak bu kurslar yürütmekteyiz. Bu kapsamda en son 48 mahalle muhtarımıza da eğitimler verilmiştir.

Bugün burada “Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’in vizyonuyla, Bakanlığımızın çatısı altında  başlatılan “Şarkılar Bizi Söyler Biz de Şarkı Söyleriz” projesi ile Türkiye’nin her köşesinde öz musikimiz on binlerce amatör müzik severin dilinde çağlaması sağlanıldı.

Çalışmalarımızın konsere dönüştüğü bu günde gurur ve mutluluğumuz bir kat daha arttı. Sanatımıza verdiği yüksek değer ve büyük destekleri için Sayın Bakanımız Mahmut Özer’e huzurlarınızda şükranlarımızı sunmayı bir borç biliyoruz”

Ayrıca tüm çalışmalarımızda yanımızda olan İlçe kaymakamımız  Sinan Korkmaz, İlçe belediye başkanımız Ökkeş Kavak ,İlçe  Milli eğitim Müdürümüz Musa Yıldırım, Şube müdürlerimiz ve sesleri ile bizleri mest eden koromuzun her bir üyesini, çalışmaları ile bize zenginlik katan okul müdürü arkadaşlarımıza, çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hepinizi saygı ve saygı ile selamlıyorum. Dedi.

Program Ev sahibi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zeki Göçer tarafından Koro Şefine Çiçek sunumu ile sona erdi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL