Örnek Resim

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA REYHAN TATLISI

1971 Yılından buyana Nurdağında Reyhan tatlısı imalatı yapan Reyhan Pastanesi işletmecileri sağlık çalışanları haftasında sağlıkçılara reyhan tatlısı ikram ettiler. 1971 Yılından buyana Nurdağında Reyhan tatlısı imalatı yapan Reyhan Pastanesi işletmecisi..

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA REYHAN TATLISI

1971 Yılından buyana Nurdağında Reyhan tatlısı imalatı yapan Reyhan Pastanesi işletmecileri sağlık çalışanları haftasında sağlıkçılara reyhan tatlısı ikram ettiler.

1971 Yılından buyana Nurdağında Reyhan tatlısı imalatı yapan Reyhan Pastanesi işletmecisi Ahmet İpek sağlık çalışanları haftasında sağlıkçılara reyhan tatlısı ikram etti.

Dededen kalma formül ile Nurdağında Fıstıklı Reyhan tatlısı imalatı yapan Reyhan Pastanesi işletmecisi Ahmet İpek Sağlık çalışanları haftası dolayısıyla Nurdağındaki sağlık çalışanlarına bu anlamlı günlerinde Fıstıklı Reyhan tatlısı ikram etti.

Reyhan Pastanesi İşletmecisi Ahmet İpek Hemşireler haftası dolayısıyla bir etkinlik yaptıklarını bu entinlik kapsamında pastanelerinde en çok tercih edilen ürün olan ve  Yalnızca kendileri tarafından dedelerinden kalma formül ile üretimini yaptıkları Fıstıklı reyhan tatlısı ikramında bulunduklarını, bu vesile ile hemşireler ve tüm sağlık çalışanlarının günlerini kutladıklarını ifade ederek, sağlık çalışanlarına karşı yapılan şiddet olaylarını ise kınadıklarını söyledi.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL