Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

ŞAMİL TAYYAR’DAN NURDAĞINA ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Nurdağı’nı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu. Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Nurdağı’nı ziyaret ederek..

ŞAMİL TAYYAR’DAN NURDAĞINA ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Nurdağı’nı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Nurdağı’nı ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu.

BELEDİYE’Yİ ZİYARET’TE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar , Nurdağı ziyareti kapsamında geldiği Nurdağı Belediyesinde Çiçeklerle karşılandı.

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Nurdağı Belediye Binası girişinde Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Çalışanları ve Partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Şamil Tayyar daha sonra beraberindekiler ile birlikte Nurdağı Belediyesi Başkanlık makamında Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve yetkililer ile bir süre sohbet etti.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ziyarette, Belediye olarak Nurdağı’na yaptığı hizmetler, devam eden projeler ve 2023 yılı içerisinde yapmayı düşündükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

KAYMAKAM KORKMAZ’A ZİYARET

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar Belediye ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler ile birlikte Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz’ı ziyaret etti.

Nurdağı Kaymakamlığı makamında gerçekleşen ziyarette, İlçenin genel durumu, kamu hizmetleri ve yapılması gereken hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

ANALIK’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler ile birlikte Bir süre önce rahatsızlanarak tedavi gören ve şuan evinde istirahat eden Ak Parti Nurdağı ilçe Başkanı Ramazan Analık’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Analık’a ve şahsında tüm hastalara acil şifalar dileyen Tayyar, daha sonra ilçeden ayrıldı.

Ak Parti Gaziantep Eski Milletvekili ve MKYK üyesi Şamil Tayyar’ın Nurdağı’na yaptığı ziyarette, İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen, Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, Mehmet Hamzaoğlu, Ak Parti bazı il yöneticileri ve partililer yalnız bırakmadılar.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL