Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika

ŞENTÜRK GÜVEN TAZELEDİ

Nurdagi Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler odası Seçimlerinde mevcut başkan Mehmet  Şentürk Güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanlığı için yapılan seçimlere..

ŞENTÜRK GÜVEN TAZELEDİ

Nurdagi Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler odası Seçimlerinde mevcut başkan Mehmet  Şentürk Güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanlığı için yapılan seçimlere vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Aylardır Nurdağı kamuoyunda konuşulan seçimler sonrasında Mevcut Başkan Mehmet Şentürk Yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Nurdağı Şamil Tayyar Kültür Merkezinde Yapılan Seçimlere Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği başkanı Ömer Küsbeoğlu, Başkan yardımcısı Ünal Akdoğan, İslahiye Şoförler ve Otomobilciler odası Başkanı Ahmet Şahin, İslahiye İnşaatçılar odası Başkanı Hasan Aydın başta olmak üzere çevre il ve ilçe oda başkanları ve üyeler katıldılar.

895 üyesi olan Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar şoförler ve otomobilciler odası başkanlığı için yapılan seçimlere 640 üye katılarak oy kullandı. Oldukça heyacanlı geçen seçimler sonrasında  Mevcut  başkan  Mehmet  Şentürk394 üyenin oyunu alarak yeniden başkan seçilirken diğer aday Mehmet Akar ise 240 oy aldı. 6 oy ise geçersiz sayıldı.

Yapılan seçimler sonrasında Mehmet Şentürk yeniden Başkanlığa seçilirken Halil Cihangir, Ufuk Gökkaya, Metin Coşgun, Ali Akıncıoğlu, Abdullah Canpolat, Ahmet Ateş Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Şıh Mehmet Taş, Teyfik Kartal, Turan Balkaya, İsmet Yılmaz Baştan, Abdullah Karataş, Eyüp Kurt, Hakan Çakmak yönetim kurulu yedek üyeliklerine Ali Şenol, Ahmet Karaman, Ahmet Çelik Denetim Kurulu asil üyeliğine,  Kerim Bahar, Ali Kınal, Mehmet Arslan denetim kurulu yedek üyeliklerine seçildiler.

Nurdağı Gazetesi olarak Yeniden göreve seçilen ve yeni seçilenlere görevlerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL