Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

SİYASİ CAMBAZLIK VE DOLANDIRICILIĞINIZLA SEÇMENİ KANDIRAMAZSINIZ

Gazeteci- Yazar ve Siyasetçi Şamil Tayyar 31 Mart seçimleri öncesinde Yeniden refah partisi adaylarına gönderme yaparak, istediğiniz yerde siyaset yaparsınız ama seçmeni kandıramazsınız dedi. Ak Parti Gaziantep Eski  Milletvekili ve..

SİYASİ CAMBAZLIK VE DOLANDIRICILIĞINIZLA SEÇMENİ KANDIRAMAZSINIZ

Gazeteci- Yazar ve Siyasetçi Şamil Tayyar 31 Mart seçimleri öncesinde Yeniden refah partisi adaylarına gönderme yaparak, istediğiniz yerde siyaset yaparsınız ama seçmeni kandıramazsınız dedi.

Ak Parti Gaziantep Eski  Milletvekili ve MKYK’üyesi Şamil Tayyar , Genel seçimlerdeki Cumhur ittifakı ortağı olan ve bugün ittifak’tan ayrılarak eski Ak Partilileri ve ak parti karşıtlarını Belediye Başkan adayı yaparak Ak Partinin karşısına çıkan Yeniden Refah Partisine ve YRP’li  adaylara gönderme yaparak, İstediğiniz yerde siyaset yapabilir, istediğiniz yerden aday olabilirsiniz ama seçmeni kandıramazsınız. Ak Parti’yi siyasi yalanlarınıza ortak edemezsiniz dedi.

İşte Şamil Tayyar’ın konu ile ilgili X hesabında yaptığı paylaşım; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi , isteyenin istediği partide siyaset yapma hakkı vardır. Ancak seçim kampanyasını ‘seçilirsem AK Parti’ye geçeceğim’ diyerek yürütmek, Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle siyasi cambazlıktır. Biraz ileri gideyim, bence siyasi dolandırıcılıktır. Ne yazık ki bir çok bölgede farklı partilerden kimi adaylar seçmeni kandırmak için AK Parti kartını kullanıyorlar. Cumhurbaşkanımızın, siyasi cambazlara AK Parti kapısını kapatması, bir çok bölgede seçimin seyrini değiştirecektir. Böylece artık her aday kendi cirmi kadar yer kaplar, AK Parti gölgesinde hayal kuramaz, seçmeni de kandıramaz.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL