Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika Yaşam

TBMM ÇOCUK HAKLARI ALT KOMİSYONU, NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu heyeti, 6 Şubat depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu. TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu heyeti, 6 Şubat depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu. Heyet, deprem..

TBMM ÇOCUK HAKLARI ALT KOMİSYONU, NURDAĞINI ZİYARET ETTİ

TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu heyeti, 6 Şubat depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu.

TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu heyeti, 6 Şubat depremlerinin vurduğu  Nurdağı ilçesinde incelemelerde bulundu. Heyet, deprem bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çocuklarla bir araya geldi.

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çocuk Hakları Alt Komisyonu heyeti, 6 Şubat depremlerinin vurduğu  Nurdağı’nda incelemelerde bulundu.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıkıma neden olduğu Nurdağı’nı ziyaret eden TBMM İnsan Hakları İnceleme Çocuk Hakları Alt Komisyon Başkanı AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve beraberindeki heyet, Nurdağı Afet Koordinasyon Merkezi’nde Gaziantep Vali Yardımcısı Sedat Sezik’i ziyaret etti. Burada yapılan toplantıda deprem bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verildi.  Radiye Sezer Katırcıoğlu ve beraberindekiler daha sonra ilçede kurulan konteyner kent yaşam alanlarını ile AÇEV Çocuk ve Aile Merkezini ziyaret ederek çocuklar ile bir araya geldi.

Yapılan İncelemelerde Komisyona Nurdağı Kaymakamı İsmail Alsancak ve Nurdağı’ndaki kurum müdürleri de katılarak çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL