Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel SonDakika

TERKEN’DE ÇALINDI, URFADA YAKALANDI

Nurdağına bağlı Kırsal Terken Mahallesinden Çalınan İcralık Traktör, Şanlıurfada jandarma tarafından yakalandı. Nurdağına bağlı Kırsal Mahallelerimizden olan Terken Mahallesinde bir vatandaşın İcralık olan Traktörünün çalınması sonrasında harekete geçen jandarma ekipleri..

TERKEN’DE ÇALINDI, URFADA YAKALANDI

Nurdağına bağlı Kırsal Terken Mahallesinden Çalınan İcralık Traktör, Şanlıurfada jandarma tarafından yakalandı.

Nurdağına bağlı Kırsal Mahallelerimizden olan Terken Mahallesinde bir vatandaşın İcralık olan Traktörünün çalınması sonrasında harekete geçen jandarma ekipleri olayın izini sürerek çalıntı traktörü Şanlıurfa’da bir arazide çift sürerken yakaladı. Traktörle tarla süren şüpheli gözaltıan alındı.

Nurdağının kırsal mahallelerinden Terken Mahallesinde bir Çiftçinin icralık olan Traktörünün çalınması sonrasında ihbarda bulunulması üzerine Nurdağı ve Gaziantep Jandarma komutanlıkları harekete geçti. Jandarma ekiplerinin çalışması sonrasında Traktörün Şanlıurfada olduğu belirlendi.

Bunun Üzerine Şanlıurfa il Jandarma komutanlığı ekipleri ile kordine kuruldu.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, çalınan traktörün Siverek ilçesi kırsalındaki Batıköy Mahallesi’nde olduğunu belirledi.

Mahalleye operasyon düzenleyen ekipler çalınan traktörü buldu. Traktörle tarla süren F.K. gözaltına alındı. Traktör trafikten men edilerek yedi emin otoparkına çekildi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL