Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

TÜRKMEN TOBB’YE SEÇİLDİ

İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen TOBB 74. Genel kurulunda TOBB Yönetimine seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) seçimli 74. Genel Kurulu’nda Arge ve inovasyon Kuruluna seçilen İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin TÜRKMEN , Arge ve inovasyon Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildi.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) seçimli 74. Genel Kurulu’nda Arge ve inovasyon Kuruluna seçilen İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin TÜRKMEN , Arge ve inovasyon Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildiği 74. Genel Kurulun ardından seçilen ARGE ve İnovasyon Kurulu ilk toplantısını TOBB Birlik Merkezinde yaptı. Göreve dağılımının yapıldığı ilk toplantıda TOBB ARGE ve İnovasyon Kurulu başkan ve başkan yardımcılarını belirlendi. İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin TÜRKMEN konsey başkan yardımcılığına getirildi.

İlçemizi ilk defa TOBB bazında temsil eden İslahiye Ticaret odası Başkanı Selahattin Türkmen’i tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*