Pazartesi , 20 Eylül 2021
SONDAKİKA

ÜLKÜ OCAKLARINDAN ŞEHİTLERE MEVLÜT

Nurdağı ülkü ocakları başkanlığı tarafından 18 Mart’ta şehitlerimizin manevi huzurları için kuran-ı kerim okutularak şehitlerimiz anıldılar.

18 Mart Çanakkale Zaferinin 102.Yıldönümü ve Şehitleri anma günü ülke genelinde olduğu gibi ilçemiz Nurdağında’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Protokol tarafından yapılan etkinliklerin yanı sıra ilçemizde Nurdağı Ülkü ocakları başkanlığı tarafından da 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü ve şehitleri anma günü dolayısıyla bir takım etkinlikler yapıldı.

Nurdağı Ülkü ocakları başkanlığı tarafından öncelikle ilçe şehitliğinde tüm şehitlerimizin ruhuna mevlüd okutularak dualar edildi. Daha sonrasında ise şehitlerimizin ruhlarına Fatihalar bağışlandı.

Nurdağı Ülkü Ocakları Başkanı Ali Karabulut, Ülkenin içinde bulunduğu durumda 18 Mart’ın bir kez daha büyük bir anlam kazandığını ifade ederek, bu ulvi günde şehitlerimizle birlikte olmak, onların manevi huzurlarında olmak ve onları anmaktan son derece büyük bir gurur duymaktayız. Ülkemizde gözü olan içerdeki ve dışarıdaki hainler unutmasınlar ki bu ülke öyle kolay kazanılmadı ve kolay olarak ta kimseye teslim edilmez. Bizler bugün bir kez daha burada 18 Mart 1915 gününü yaşadık” şeklinde konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*