Pazartesi , 20 Eylül 2021
SONDAKİKA

ÜLKÜCÜ  İDARE TECELLİ EDECEKTİR

MHP Nurdağı İlçe Başkan adayı Bünyamin Tek 2017 yılı içerisinde yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde  göreve talip olduğunu söyledi.

MHP Nurdağı ilçe başkan adayı Bünyamin Tek siyasetin halka hizmet etme kurumu olduğunu ifade ederek, Ben yıllarını bu camiaya hizmet etmek  için harcamış, ülkücü camianın içerisinden gelen birisi olarak 2017 yılı içerisinde yapılacak olan ilçe başkanlığı seçimlerinde ülküdaşlarımın hizmetine talip olmak için yola çıktım.

Allah’ın izni ülküdaşlarımın destekleri ile başaracağımıza olan inancım tamdır. Milliyetçi hareket partisi derleme toplama bir parti değildir. 45 yıllık şanlı geçmişi olan kutsal bir davanın partisidir ve bizlerde bu kutsal davanın neferleri olarak bayrağı daha yükseklere taşımak azim kararlılık ve inancı ile yola çıktık. Ben ülkücü kardeşlerime, ağabeylerime, ablalarıma ve bu davanın geçmişte yükünü omuzlayan ak saçlı büyüklerime inanıyor ve güveniyorum.

Belki il teşkılatı hata yapıp birilerini tepeden ilçe başkanı yapabilir, ama bu teşkılatın asli unsuru olan ülkücüler yapılan bu hatayı, yanlışı ilçe kongresinde onaylamayarak mührü asıl sahiplerine ülkücü kadrolara teslim edeceklerdir şeklinde konuştu.

Bünyamin Tek Kimdir?

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Tek 1999 yılından beri Nurdağında Esnaflık yapmaktadır. Şuan İletişim sektöründe faaliyet gösteren Tek iletişim’in sahibidir.

Çocuk denecek yaşta Ülkücü camia ile tanışan ve o günden buyana camianın içerisinde yer alan Tek MHP İslahiye ilçe teşkılatında da bir dönem görev yapmıştır.

Evli ve 4 Çocuk babası olan Tek iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kendisini adamın adamı değil, davanın adamı olarak ifade edecek kadar iyi bir dava adamıdır.

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*