Örnek Resim

ÜMİT ÖZDAG’A NURDAĞINDA KONTEYNER KENTTE YOĞUN İLGİ

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Nurdag’ında Deprem dolayısıyla Konteyner kentte kalan vatandaşları Bayram dolayısıyla ziyaret ederken, vatandaşların ise oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Ramazan..

ÜMİT ÖZDAG’A NURDAĞINDA KONTEYNER KENTTE YOĞUN İLGİ

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Nurdag’ında Deprem dolayısıyla Konteyner kentte kalan vatandaşları Bayram dolayısıyla ziyaret ederken, vatandaşların ise oldukça yoğun ilgi gösterdiler.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Ramazan Bayramı dolayısıyla Nurdağı Konteyner Kentte Kalan vatandaşları ziyaret etti. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a Nurdağı Ziyaretinde Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Gizem Büşra Bilgiç, Alattin Çakmak, Diğer Milletvekili adayları ile Kurucu il Başkanı ve Kurucular Kurulu üyesi İzzettin Kocalar ile partili vatandaşlar eşlik ettiler.

Nurdağı Konteyner kentinde kalan vatandaşlar ile bayramlaşan ve çocuklara çeşitli hediyeler veren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindekiler, Vatandaşların sorunlarını dinlediler.

KADINLARDAN KADIN ADAY BİLGİÇ’E SICAK İLGİ

Nurdağı’nda meydana gelen Deprem sonrasında evlerini, işyerlerini kaybeden ve Nurdağı Konteyner kentinde kalan Nurdağ’lı kadınlar Zafer Partisinin Genç ve İdealist kadın Milletvekili adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç’e sıcak ilgi gösterdiler.

Konteyner kentte kalan kadınlarla tek tek kucaklaşan ve onların sorunlarını dinleyerek, yaşadıkları deprem dolayısıyla üzüntülerini ifade ederek, yakınlarını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileyen Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Avukat Gizem Büşra Bilgiç, Deprem dolayısıyla oluşan yaraların sarılması için 7 gün 24 saat evinin ve ofisinin kapısının Nurdağı halkına açık olduğunu ifade ederek, onların hukiki anlamda sorunlarının çözümlenmesi için gece gündüz demeksizin çalışacağını ifade etti.

Sıcak, Samimi ve İçten tavırları ile Nurdağı Konteyner kentinde kalan kadınlar başta olmak üzere seçmenlerin gönüllerini kazanan Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Gizem Büşra Bilgiç, kadın aday olarak kadın seçmenlerden destek beklediklerini ifade etti.

Genel Başkan Ümit Özdağ ve Nurdağlı Milletvekili adayı Alattin Çakmak ile Birlikte Nurdağı konteyner kentinde kalan vatandaşlarla bayramlaşan Zafer Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Gizem Büşra Bilgiç, Zafer Partisinin zaferinin yakın olduğunu söyledi.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL