Örnek Resim
Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika

VALİ GÜL NURDAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Gaziantep Valisi Davut Gül Beraberindekiler ile birlikte Nurdağında bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek incelemelerde bulundu. Gaziantep Valisi Davut Gül Beraberindekiler ile birlikte Nurdağında bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek incelemelerde bulundu. DURMUŞLAR GELİR..

VALİ GÜL NURDAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Gaziantep Valisi Davut Gül Beraberindekiler ile birlikte Nurdağında bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.

Gaziantep Valisi Davut Gül Beraberindekiler ile birlikte Nurdağında bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek incelemelerde bulundu.

DURMUŞLAR GELİR GETİRİCİ ORMAN ZİYARETİ

Vali Davut Gül’ün ilk durağı Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi koordinesinde Gelir getirici türlerle, orman köylerinde yaşayan vatandaşlara destek vermek ve gelir düzeylerini artırmak amacıyla Durmuşlar mahallesinde dikilen Gelir getirici orman alanları oldu.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz ve İl Jandarma Komutanı Tuğg. Hidayet Arıkan ile Durmuşlar Mahallesindeki gelir getirici orman alanında incelemelerde bulundu. Ormancılardan konu hakkında bilgi aldı.

SAKÇAGÖZÜ JANDARMA KOMUTANLIĞI ZİYARETİ

Gaziantep Valisi Davut Gül’ün bir sonraki durağı ise Sakçagözü jandarma karakol komutanlığı oldu.

Burada görevli subay ve astsubaylar ve askerler ile görüşen Vali gül ve beraberindekiler karakol hakkında bilgi aldılar.

SAKÇAGÖZÜ HALKI İLE BULUŞMA

Gaziantep Valisi Davut Gül ve beraberindekiler daha sonra Sakçagözü merkezde mahalle halkı ile buluştular.

Gaziantep Valisi Davut Gül’ün Sakçagözü mahallesindeki halk buluşmasına Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, İl Jandarma Komutanımız Tuğgeneral Hidayet Arıkan, Nurdağı İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdür vekili, daire müdürleri katıldılar.

Vali Davut Gül ve beraberindekiler burada Mahalle halkı ile sohbet ederek, onların dert ve sorunlarını dinlediler. Talep ve önerilerini aldılar.

UKKAŞİYE TÜRBESİNE ZİYARET

Gaziantep Valisi Davut Gül ve beraberindekiler daha sonra İlçemizde bulunan ve bölgemizin inanç turizmi merkezi olan Ukkaşe Türbesini ziyaret ettiler.

Burada türbe ziyaretinde bulunan vatandaşlar ile sohbet edip, türbede yapılan çalışmaları incelediler.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL