Örnek Resim
Genel Güncel Sağlık SonDakika Yaşam

VİJDANSIZLAR, VİJDANINIZ KURUSUN SİZİN DEPREMZEDE, ENGELLİ,ÖKSÜZ VE YETİMİN ARACINI ÇALDILAR

Vijdansız hırsızlar Nurdağın’da yaşayan Depremzede engelli vatandaşın engelli arabasını ve çocuk arabasını konteyner kentten çaldılar. Nurdağında yaşayan ve 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında evi ağır hasar aldığı..

VİJDANSIZLAR, VİJDANINIZ KURUSUN SİZİN  DEPREMZEDE, ENGELLİ,ÖKSÜZ VE YETİMİN ARACINI ÇALDILAR

Vijdansız hırsızlar Nurdağın’da yaşayan Depremzede engelli vatandaşın engelli arabasını ve çocuk arabasını konteyner kentten çaldılar.

Nurdağında yaşayan ve 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında evi ağır hasar aldığı için Nurdağı Fatih Mahallesinde bulunan 1. Nolu Konteyner kentte yaşam mücadelesi veren Depremzede vatandaş Mehmet Bülbül’ün çilesi Konteyner kente öksüz, yetim ve engelli torununun engelli arabası ve diğer torununun bebek arabası çalınınca başladı.

Oğlu ile gelininin ayrılması sonrasında birisi engelli iki torunu ile birlikte Nurdağı 1 Nolu Konteyner kentte yaşamaya başlayan Depremzede vatandaş Mehmet Bülbül’ün yaşadıklarına insanların inanası gelmiyor.

Oğlu ve Gelininin ayrılması sonrasında birisi engelli iki torunu ve eşi ile birlikte Nurdağı Fatih Mahallesindeki 1 nolu Konteyner kentte yaşam mücadelesi veren Mehmet Bülbül isimli şahsın geçtiğimiz gün konteynerinin önünde bulunan engelli torununa ait engelli arabası ve diğer torununa ait bebek arabası çalınmış.

Torunu Ayşe’nin erken doğum sonrasında engelli olarak hayata tutunmaya çalıştığını, kafasına ve midesine cihaz takılı olduğunu ve yürüyemediğini söyleyen dede Mehmet Bülbül, Vijdansız hırsızlar konteynirımızın önünden torunun ayşe’nin engelli arabasını ve diğer torunumun bebek arabasını çalmışlar. Onlar olmadan torunumun dışarı çıkması imkansız.

Burada devletimizin ve milletimizin destekleri ile deprem sonrasında hayata tutunma ve yaşam mücadelesi verirken böyle bir olayın yaşanmasından dolayı ayrıca mağdur olduk. Hırsızın vijdana gelip engelli torunumun çaldığı engelli arabasını geri getirmesini istiyorum. Dedi.

HAYIRSEVERLERDEN YARDIM BEKLİYOR

Depremzede vatandaş Mehmet Bülbül engelli torununun yaşam sansının olması için 10 yaşına gelene kadar mutlaka ikinci bir ameliyatı olması gerektiğini de ifade ederek bunun için hayırsever vatandaşlardan yardım beklediğini söyledi.

GÜVENLİK ZAAFİYETİ Mİ VAR?

Binlerce insanın yaşadığı Nurdağı Konteyner kentinde konteynerin önünde duran engelli arabasının ve bebek arabasının çalınması akıllara konteyner kentlerde acaba güvenlik zaafiyeti mi var sorusunu getirdi.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL