Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Spor

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIŞI YAPILDI

Nurdağı Belediyesi ve Gençlik spor müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz spor okullarının açılışı yapıldı. Nurdağı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hala getirilen yaz spor okullarında kayıtların tamamlanmasının ardından açılış..

YAZ SPOR OKULLARI AÇILIŞI YAPILDI

Nurdağı Belediyesi ve Gençlik spor müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz spor okullarının açılışı yapıldı.

Nurdağı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hala getirilen yaz spor okullarında kayıtların tamamlanmasının ardından açılış yapğıldı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak tarafından başlatılan ve geleneksel hale getirilen yaz spor okulları ile çocuklarımızın yaz aylarını daha güzel bir şekilde geçirmeleri amaçlanıyor. Nurdağında yaşayan 7-15 yaş arası tüm çocuklarımız bu spor okullarımıza kayıt yaptırabildikleri yaz spor okullarında farklı onlarca branşta etkinlik yapabilme şansı var.

Nurdağı Belediye Başkanlığı ve İlçe Gençlik ve Spor müdürlüğü tarafından organize edilen yaz spor okullarının açılışına Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, MHP İlçe Başkanı Ahmet Anar, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik ve spor müdürü,kursa katılan kursiyerlerin aileleri katıldılar.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak yaptığı açıklamada; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yaz tatillerini en verimli şekilde geçirebilmeleri için Nurdağı Belediyemiz ile ilçe gençlik spor müdürlüğü tarafından ikincisini düzenlediğimiz ücretsiz “Yaz Spor Okulları” açılışını gerçekleştirdik.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın ve sporun her zaman destekçisi olacağız. Dedi.

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL