Pazartesi , 27 Eylül 2021
SONDAKİKA

YAZAR EŞİYLE MEMLEKETİNDE KİTAP STANDI AÇTI

İslahiye’li  lastikci Coşkun Parlat’ın Kızı Parana Yayınlarının sahibi Emine Yıldızgil Yazar eşi Bayram Yıldızgil ile birlikte Memleketi İslahiye’ye gelerek Demokrasi Meydanında kitap standı açtılar.

İslahiye’li lastikci Coşkun Parlat’ın kızı Parana Yayınlarının sahibi Emine Yıldızgil kendisi gibi İslahiye’li olan Polis Memuru ve Yazar Eşi Bayram Yıldızgil ile birlikte Memleketine gelerek demokrasi meydanında kitap fuarı açtılar.

Yayınevi sahibi Emine Yıldızgil ve Yazar Bayram Yıldızgil’i İslahiye’de yazar Bayram Yıldızgil’in Babası Dolmuşcu Hamo dayı ve Yine ilçede veteriner hekimlik yapan abisi Yusuf  Yıldızgil karşıladılar.

Daha sonra hep birlikte Demokrasi meydanına giden Yıldızgil ailesi burada Gelinlerinin Yayınevinin standını yazar oğulları ile birlikte açtılar.

Bir hafta süreyle açık kalacak olan Parana Yayınları tanıtım standında İslahiye’li yazarımız Bayram Yıldızgil hem İslahiye’li  hemşehrileri , hem de okurları ile buluşarak kitaplarını imzalayacak.

Parana Yayın evi sahibi Emine Yıldızgil, Memleketinde yayınevinin tanıtımı ile ilgili stand açmaktan son derece mutlu olduklarını, bu vesileyle İslahiye’deki dost, akraba ve arkadaşlar ile özlem giderdiklerini ifade ederek, bu vesileyle de yazar olan eşinin okurlara kitabını imzalayacak olduğunu, eşinin kitaplarının yanında kendi yayınevleri ve bazı yayın evlerinin de kitaplarının tanıtım standlarında yer alacağını ifade ederek, İslahiye’li hemşehrilerimizi standımıza bekliyoruz.” Dedi.

Yazar Bayram Yıldızgil ise memleketinde stand açmalarından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, ülkenin birçok yerinde kitap fuarlarına katıldıklarını, okurlarına kitaplar imzaladığını, ama İslahiye’de olmaktan , okurlarla buluşup kitap imzalamaktan dolayı ayrı bir heyacan ve mutluluk yaşadığını söyledi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*