Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

YENİ SANAYİ ALANLARI BELİRLENDİ

Kahramanmaraş depremlerinde hasar gören Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde yeni yapılacak sanayi için planlanan araziler bugün Resmi Gazetede yayınlanan karar ile belirlendi. Sanayicilerin uğradığı zararın giderilmesi ve kentin üretim sahasının genişletilmesi..

YENİ SANAYİ ALANLARI BELİRLENDİ

Kahramanmaraş depremlerinde hasar gören Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde yeni yapılacak sanayi için planlanan araziler bugün Resmi Gazetede yayınlanan karar ile belirlendi. Sanayicilerin uğradığı zararın giderilmesi ve kentin üretim sahasının genişletilmesi amaçlanıyor.

Asrın Felaketi deprem sonrasında Nurdağı ve İslahiye ilçelerinde yeni yapılacak sanayi için planlanan araziler bugün Resmi Gazetede yayınlanan karar ile belirlendi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sonrasında yaraların sürülmesi yönündeki çalışmaların devam ettiği Nurdağı ve İslahiye ilçeleri, “Olağanüstü Hal Çerçevesindeki Sanayi İşyerlerine İlişkin Cumhurbaşkanı Kararnamesi” gereğince yeni sanayi alanlarına kavuşuyor. Böylelikle sanayicilerin uğradığı zararı giderilerek kentin üretim sahası da genişleyecek.

Geçtiğimiz günlerden Gaziantep’e bir dizi programlar dolayısıyla gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de yeni ‘Sanayi Alanı’ olarak belirlenen bölgeleri ziyaret edip, incelemelerde bulundu

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL