Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

YILDIRIR’A DESTEK ARTIYOR

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır’ın seçim startını vermesi ile birlikte verilen destek her geçen gün artıyor. 2014-2019 yılları arasında Nurdağı Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde Bölge Milletvekilleri, Büyükşehir..

YILDIRIR’A DESTEK ARTIYOR

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır’ın seçim startını vermesi ile birlikte verilen destek her geçen gün artıyor.

2014-2019 yılları arasında Nurdağı Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde Bölge Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı  ve teşkılat ile uyumlu çalışmaları ile ilçenin sorunlarını çözüme kavuşturan  Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır’a Nurdağı halkının desteği her geçen gün artarak  devam ediyor.

KANAAT ÖNDERİ BİLAL BABA YILDIRIR DEDİ

Nurdağı’nın önde gelen Kanaat önderlerinden Bilal Kutlubay (Bilal Baba) olarak bilinen aile fertleri 31 mart yerel seçimlerinde Ak Parti adayı Yıldırır’ı destekleyeceklerini söylediler.

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır’ın seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Nurdağı Danacık Mahallesinde ikamet eden Nurdağı’nın ve bölgenin kanaat önderlerinden olan Bilal Kutlubay (Bilal Baba) ve ailesi 31 Mart yerel seçimlerine Hazırız ve Kararlıyız. Ak Partiyi ve Adayı Mehmet Yıldırır bey’i destekleyeceğiz dediler.

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır; “Değerli büyüğümüze, ailesine ve sevenlerine teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Bizim gönlümüz bir, hedeflerimiz bir. Birlik ve beraberlik içinde Nurdağı’mızı hak ettiği yere taşıyacağız.” Dedi.

ŞATIRHÖYÜK VE SAKÇAGÖZÜNDE BÜYÜK DESTEK

Diğer taraftan seçim çalışmalarına aralıksız olarak Devam eden Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır, Seçim çalışmaları kapsamında Ziyaret ettiği Nurdağı’nın en büyük Mahallesi Şatırhöyük ve Sakçagözü’nde de vatandaşlardan tam destek aldı.

Şatırhöyük’te solganlar ve sevgi gösterileri ile karşılanan Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırır, Seçmenlerimizin gösterdiği bu ilgi alaka ve teveccühe layık olmaya çalışacağız dedi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL