Salı , 22 Haziran 2021
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: kemal vural

BELEDİYE’DEN İŞÇİLERE YEMEK

İslahiye belediyesi kendi bünyesinde kurduğu yemekhanede işçilerine her gün 3 çeşit ücretsiz yemek verirken, ihtiyaç sahibi cenaze evlerine de buradan yemek gönderiliyor. İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın çalışması sonrasında oluşturulan Yemekhaneden her gün 3 çeşit yemek yiyerek karnını doyuran işçiler yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Allah başkan beyden razı olsun. Onun sayesinde her gün karnımız doyuyor yemeğimizi yiyoruz, yapılan uygulamadan ... Devamını Oku »

AK PARTİ İSLAHİYE KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti İslahiye İlçe Teşkılatı 6. Olagan Kongresi Geniş katılımlı bir toplantı ile gerçekleşti. Kanaat Plaza’da yapılan kongreye,  AK Parti  Gaziantep Milletvekilleri  Şamil Tayyar, Abdülkadir Yüksel,  Ahmet Uzer,  AK Parti İl Başkanı  Eyüp Özkeçeci, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı  Osman Toprak,  Şahinbey Belediye Başkanı  Mehmet Tahmazoğlu,  İslahiye Belediye Başkanı  Kemal Vural,  Nurdağı Belediye Başkanı  Mehmet Yıldırır,  Hassa Belediye Başkanı  Abdurrahman Demirel, Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet ... Devamını Oku »

AK PARTİ OLAGAN KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti Nurdağı ilçe Teşkılatı 6. Olağan kongresi büyük bir katılım ile coşkulu bir şekilde yapılırken mevcut başkan Mehmet Bali güven tazeledi. Ak Parti Nurdağı ilçe teşkılatı 6. Olağan kongresi 10 Eylül 2017 Pazar günü saat 11:00’da  Nurdağı Kapalı spor salonunda Adalet Bakanı Abdülhamit’in’e katılımı ile yapıldı. Kongre’de tek aday olan mevcut ilçe başkanı Mehmet Bali, yeniden güven tazeleyerek Ak ... Devamını Oku »