Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

AK PARTİ’DEN NURDAĞI ÇIKARMASI

Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçim startını vermesinin ardından Ak parti Milletvekilleri il ve ilçe teşkılatları ile birlikte Gaziantep’i karış karış dolaşmaya başladılar. Ak Parti Genel Başkanı ve..

AK PARTİ’DEN NURDAĞI ÇIKARMASI

Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçim startını vermesinin ardından Ak parti Milletvekilleri il ve ilçe teşkılatları ile birlikte Gaziantep’i karış karış dolaşmaya başladılar.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 seçimlerinin startını vermesinin ardından  Gaziantep Merkez ve ilçelerinde Ak parti Milletvekilleri ile il ve ilçe teşkılatlarının seçim çalışmaları başladı.

Ak parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel , Ak Parti Gaziantep İl Başkan yardımcısı  Faruk Eruslu ile birlikte bu kapsamda Nurdağını ziyaret etti.

Yüksel ve Eruslu’nun ilk durağı Nurdağı Belediyesi oldu. Ak parti Milletvekili ve İl Başkan Yardımcısı Eruslu’yu Nurdağı Belediyesinde Nurdağı belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Başkan Yardımcısı Hanifi Başıbüyük, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Analık, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ile parti yöneticileri karşıladılar.

Bir süre Nurdağı belediye Başkanlık makamında kalan heyete Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak Nurdağı Belediyesinin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

ZİRAAT ODASINA ZİYARET

Ak parti Gaziantep Milletvekili Müslük Yüksel Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler ile birlikte daha sonra Nurdağı Ziraat odası Başkanlığını ziyaret etti.

Nurdağı Ziraat odasında Ak Parti Heyetini Ziraat odası Başkanı Kemal Belpınar ve Oda Yönetimi karşıladı.

ESNAF KEFALET KOOPERATİFİNE  ZİYARET

Ak parti Gaziantep Milletvekili Müslük Yüksel Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler ile birlikte daha sonra Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifini ziyaret ettiler.

Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifini ziyarette, Ak Parti Heyetini Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanı Mehmet Şentürk ve Yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

Başkan Şentürk ziyarette Nurdağı esnafının sorunları hakkında bilgi vererek, esnaflara destek verilmesi talebinde bulundu.

ŞATIRHÖYÜK VE ESNAF GEZİSİ

Ak parti Gaziantep Milletvekili Müslük Yüksel Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve beraberindekiler STK ziyaretlerinin ardından  Nurdağının en büyük kırsal mahallelerinden Şatırhöyük mahallesini ziyaret ettiler. Sonrasında ise ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ettiler.

 

 

 

 

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL