Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Siyaset SonDakika

ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNE KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ana sınıfı öğrencileri ile bir araya gelerek onlarla kahvaltı yapıp oyunlar oynadı. Şahinbey Belediyesi, 125.000 ana sınıfı öğrencisine haftanın beş günü sabah ve öğle yemeği..

ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNE KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ana sınıfı öğrencileri ile bir araya gelerek onlarla kahvaltı yapıp oyunlar oynadı.

Şahinbey Belediyesi, 125.000 ana sınıfı öğrencisine haftanın beş günü sabah ve öğle yemeği dağıtımı gerçekleştirdi. Şahinbey Belediyesi proje kapsamında desteğini sürdürmeye devam ederken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehit Ercan Özkan ana sınıfı öğrencileri ile bir araya gelerek öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptı.

ÖĞRENCİLERE HEDİYELER DAĞITILDI

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şehit Ercan Özkan ana sınıfı öğrencileri ile kahvaltı yaptıktan sonra onlara hikâyeler okuyup birlikte oyunlar oynadı. Başkan Tahmazoğlu minik öğrencilere çeşitli sorular sorup, bilen öğrencilere içerisinde sürpriz hediyelerin yazılı olduğu balonları patlattırarak minik öğrencileri sürpriz hediyelerle mutlu etti. Anasınıfı öğrencileri Şahinbey Belediyesi’nin sembolü olan Şahincan, Nasrettin Hoca ve Keloğlan ile birlikte eğlenceli saatler geçirdi.

ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNE KAHVALTI VE ÖĞLE YEMEĞİ 

Anasınıfı öğrencileri ile bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu  “Şahinbey Belediyesi olarak GAGEV’le işbirliği içerisinde anaokulu sınıflarımızda öğrencilerimize kahvaltı veriyoruz. Şu ana kadar 125.000 öğrencimize kahvaltı verdik. Dönem sonuna kadar bu uygulamamızı devam ettireceğiz. Böylelikle hem sağlıklı beslenmiş olacaklar. Hem de derslerine çalışmaya devam edecekler. Tüm öğrencilerimize afiyet olsun diyorum” dedi.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL