Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

DEPREM YARALARIMIZIN SARILMASI ÖNEMLİDİR

İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen, seçimlerin tamamlanmasının ardından depremden etkilenen İslahiye ve Nurdağı Bölgesinde deprem yaralarının sarılması ile ilgili temennilerde bulundu. İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen konu ile..

DEPREM YARALARIMIZIN SARILMASI ÖNEMLİDİR

İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen, seçimlerin tamamlanmasının ardından depremden etkilenen İslahiye ve Nurdağı Bölgesinde deprem yaralarının sarılması ile ilgili temennilerde bulundu.

İslahiye Ticaret Odası Başkanı Selahattin Türkmen konu ile ilgili yaptığı açıklamada; Bir demokrasi şöleni olarak gördüğümüz seçimlerin ardından Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir kez daha milletimizin teveccühüne mazhar olarak seçimleri başarıyla tamamlamıştır. Seçimlerin tamamlanmasıyla birlikte tüm ülkemizin bir an önce gerçek gündemine dönmesi iş dünyası olarak bizler için önem taşımaktadır.

Özellikle İSLAHİYE VE NURDAĞI’MIZIN ÖNCELİKLİ DEPREM yaralarımızın sarılması, sanayi ve tarım alanında gündemde olan taleplerin bir an önce karşılanması ekonomik açıdan son derece önemlidir.

Bu vesile ile bir dönem daha halkımızdan ülkemizi yönetme yetkisini alan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, hizmet yolunda kendisine ve oluşturacağı kabineye başarılar diliyorum.” Dedi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL