Örnek Resim
Eğitim Genel Güncel Magazin SonDakika

EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE SEMİNERİ

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Nurdağı’ndaki Okul ve Kurum müdürlerine yönelik  en iyi narkotik polisi Anne semineri verildi. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Nurdağı’ndaki Okul ve Kurum müdürlerine yönelik  en..

EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE SEMİNERİ

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Nurdağı’ndaki Okul ve Kurum müdürlerine yönelik  en iyi narkotik polisi Anne semineri verildi.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Nurdağı’ndaki Okul ve Kurum müdürlerine yönelik  en iyi narkotik polisi Anne semineri verildi.

13 Ocak 2023 Cuma Günü Nurdağı Nurten Öztürk İlkokulu Konferans salonunda verilen seminere Nurdağı’nda görev yapan okul müdürleri, Rehber Öğretmenler ve Kurum Müdürleri katıldılar. Seminerde Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru İsmail Uzkar tarafından seminere katılanlara “ En İyi Narkotik Polisi Anne” adlı seminer verildi.

Seminer sonrasında karşılıklı soru cevap bölümüne geçildi.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Milli Eğitim Bakanlığı ve İçişleri bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen bu çalışma ile okullarda ve gençlerimiz arasında uyuşturucu kullanımının engellenmesi, ailelerin bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir. Projede emeği geçenlere teşekkür ederim dedi.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL