Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Magazin Siyaset SonDakika

ERBAŞ’TAN TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMA

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, Çocuklarının Yurtdışı gidiş rakamlarını verdiği sosyal medya paylaşımı büyük tepkilere neden oldu. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, Çocuklarının Yurtdışı..

ERBAŞ’TAN TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMA

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, Çocuklarının Yurtdışı gidiş rakamlarını verdiği sosyal medya paylaşımı büyük tepkilere neden oldu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, Çocuklarının Yurtdışı gidiş rakamlarını verdiği sosyal medya paylaşımı büyük tepkilere neden oldu.

Çocuklarının fotoğrafını paylaşan Feyza Erbaş büyük kızının 13, ortanca oğlunun 2 ülke gezdiğini söyledikten sonra küçük çocuğu için ise, “Sen de fasulyecim yüro (euro) 30 TL maalesef, cennet vatanımızda nereleri görebilirsen artık. Hiç sesini çıkarma” ifadelerini kullandı.

Diyanet işleri Başkanının kızının bu sosyal medya paylaşımı ciddi manada tepkilere neden oldu. Küçücük çocuklarının defalarca yurtdışına gittiğini en küçük çocuğunun ise önce pandemi dolayısıyla sonrasında ise Euro’nun 30 Tl’ye yaklaşması ile gezemeyecek olduğunu ancak Türkiye’nin farklı bölgelerini göreme şansının olduğunu ima etti.

“CENNET VATANDA NERELERİ GÖREBİLİRSEN ARTIK”

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, Instagram hesabından çocuklarının gezdiği ülke sayısıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Bodrum’a tatile giderken sosyal medyadan üç çocuğunun havaalanındaki fotoğrafını paylaşan Feyza Erbaş, döviz kuru artığı için çocuklarıyla birlikte yurt dışına çıkamadığını belirtti. Büyük kızının 13 ülke gezdiğini, ortanca oğlunun pandemi nedeniyle ancak 2 ülkeye gidebildiğini belirten Erbaş, en küçük oğluna ise farklı bir not düşerek “Sen de fasulyecim, yüro (Euro) 30 TL malesef, cennet vatanımızda nereleri görebilirsen artık. Hiç sesini çıkarma.” ifadelerine yer verdi.

Erbaş’ın paylaşımına tepki gösteren çok sayıda vatandaş Daha Türkiye’de hiç farklı ile gitmemiş milyonlarca insan olmasına rağmen o yaşındaki çocuğunun yurtdışına gitmemiş olmasına gösterdiği tepkiyi anlamıyoruz. Erbaş’a bir Cuma Camide Yardım toplayalım yazık o çocukta  10-15 ülke gezsin dediler.

 

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL