Örnek Resim
Genel Güncel Siyaset SonDakika

FATMA ŞAHİN’E COŞKULU KARŞILAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3. Kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Fatma Şahin Memleketi Gaziantep’e dönüşünde bakan gibi karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Gaziantep Büyükşehir..

FATMA ŞAHİN’E COŞKULU KARŞILAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3. Kez Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Fatma Şahin Memleketi Gaziantep’e dönüşünde bakan gibi karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i, Gaziantep Havalimanı’nda binlerce kişi coşkuyla karşıladı. Başkan Şahin burada yaptığı konuşmada çeşitli  mesajlar verdi.

Ankara’daki Yerel Seçimler Aday Tanıtım Toplantısı’nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3’üncü kez “ustalık dönemi” için ismi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i Gaziantep Havalimanı’nda binlerce kişi coşkuyla karşıladı.

Binlerce vatandaş, “Gazi Şehre Ana Esnafa Dost”, “Yeni Döneme Usta” ve “Çıraklık Kalfalık Dönemi Tamam Ustalık Dönemiyle Durmak Yok Yola Devam” yazılı dövizlerle Başkan Fatma Şahin’e havalimanında tezahürat etti.

GAZİANTEP AK PARTİ’DİR, AK PARTİ GAZİANTEP’TİR

Buradaki konuşmasında yerel seçimlerde Türkiye rekorunu kırmaya hazır olduklarını belirten Başkan Şahin, şunları söyledi:

“Ben sizin bacınız olarak Rabbime hamdediyorum. Siz benim yol arkadaşımsınız. Siz benim Canım ciğerimsiniz. Allah sizden razı olsun. AK Parti, şehrin derdiyle dertlenendir. AK Parti, milletin davasını sahiplenendir. Gaziantep AK Parti’dir, AK Parti Gaziantep’tir. Yerel seçimlere hazırız ve kararlıyız. Seçimlere, bacılarımızla, annelerimizle ve bütün ilçelerimizle hazırız. Bütün aile fertlerimizle seçime hazırız. AK Parti, dünyada tarih yazıyor. 21 yıl önce, ‘Önce insan, insanı yaşat ki devlet yaşasın’ dedik. 21 yıl önce milletimizin hizmetkarı olduk. Sandıktaki her oyu kendimize namus gördük. Bu her oy için AK Parti’nin bütün kadroları, gece gündüz demeden bütün kadrolarıyla büyük bir dayanışmayla sahada oldu. Yıkılmadık, dimdik yürüdük. Gaziantep için daha çok gidecek yolumuz var. Bir anne gözüyle bakıyoruz. 2 milyona anne gözüyle bakıyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Eğitim şehri Gaziantep diyerek 700 bin çocuğun eğitim sürecinde yanında olduk.”

DUY ANKARA! GAZİANTEP KARARINI VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yola devam ettiklerini ifade eden Başkan Şahin, “Yolumuz bahtımız açık olsun. Spor şehri Gaziantep anlayışıyla şehrimizdeki her gencin ve çocuğun spor ihtiyaçlarını karşıladık, spor tesislerimizi faaliyete geçirdik. Şu anda 71 günümüz kaldı. 18’inci defa milletimizin terazisine çıkacağız. Bu süre zarfında kapı kapı dolaşmaya hazır mıyız? Çalınmadık kapı bırakmamaya hazır mıyız? Türkiye rekoru kırmaya hazır mıyız? Duy Ankara! Gaziantep kararını verdi” diye konuştu.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL