Örnek Resim
Genel Güncel SonDakika Teknoloji

GAZİANTEP BİRLİK HABER SEN’DEN PTT MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Gaziantep PTT Başmüdürlüğü uzun bir aradan sonra 2021 Yılı Başarı ve Karlılık  değerlendirmesinde Türkiye Geneli ilk 10. girerek 9. sıraya yerleşti. Bu başarı karşılığında  Gaziantep PTT çalışanları diğer illere oranla..

GAZİANTEP BİRLİK HABER SEN’DEN PTT MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Gaziantep PTT Başmüdürlüğü uzun bir aradan sonra 2021 Yılı Başarı ve Karlılık  değerlendirmesinde Türkiye Geneli ilk 10. girerek 9. sıraya yerleşti.

Bu başarı karşılığında  Gaziantep PTT çalışanları diğer illere oranla Nisan 2022 den Nisan 2023 kadar 1 yıl maaşlarına ilave % 5 olarak başarı zammı alacaklar.

Bu başarıda tüm personeli motive ederek “neden Gaziantep PTT Başmüdürlüğü başarı ve karlılıkta ilk 10’da değil” sorgusunu yaparak  yeni bir vizyonla yeni bir çalışma azmi sonucu Başarı ve Karlılık  değerlendirmesinde Türkiye Geneli ilk 10. girerek 9. sıraya yerleşmesini sağlayan PTT Gaziantep Baş Müdürü Mevlüt Burkaç’a PTT çalışanları adına Gaziantep Birlik Haber Sen tarafından teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Birlik Haber Sen Gaziantep İl Başkanı İbrahim Halil Yorulmaz açıklamasında ;” Gaziantep’in ilk 10′ da girmesi için  göreve geldiği 2021 Yılı ikinci yarısından itibaren tüm personel ile kenetlenerek motive eden  Başmüdürümüz Mevlüt BURKAÇ’a ve büyük özveri ile gecesini gündüzüne katan vefakâr Gaziantep PTT çalışanlarına Gaziantep Birlik Haber Sen yönetimi  olarak Teşekkür ederiz” dedi.

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL