Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜL NURDAĞINDA TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerin etkilediği  Nurdağı’nı ziyaret ederek bir takım temaslarda bulundu. AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerin..

GÜL NURDAĞINDA TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerin etkilediği  Nurdağı’nı ziyaret ederek bir takım temaslarda bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’taki depremlerin etkilediği  Nurdağı’nı ziyaret ederek bir takım temaslarda bulundu.

Gaziantep’in en Çalışkan ve başarılı Milletvekili, AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, 6 şubat 2023 tarihinde meydana gelen Deprem sonrasında çok ciddi kayıpların yaşandığı İslahiye ve Nurdağı İlçelerini ziyaret ederek buralarda ilçe protokolleri ve vatandaşlar ile görüştü. Deprem sonrasında bölgede yapılan çalışmaları yerinde inceleyip çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül’ün İslahiye ziyareti sonrasında geldiği Nurdağındaki ilk ziyaretini Nurdağı Afat koordinasyon merkezine yaptı.

Afad Koordinasyon merkezindeki Ziyaretinde Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Belediye Başkan Vekili Yakup Bahar ve diğer ilçe protokolü ile birlikte ilçede deprem sonrasında yapılan hizmetlerve yapılması planlanan hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

TOKİ KONUTLARINI İNCELEDİ

Afad koordinasyon merkezi ziyaretinin ardından deprem sonrasında Nurdağında  yapımına başlanan işyerlerinde incelemelerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, daha sonra yapımı tamamlanan örnek işyerlerini ziyaret ederek buralarda yerleşmeye çalışan işyeri sahipleri ile sohbet etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül’e Nurdağına yaptığı ziyarette Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak,  Ak Parti Gaziantep il Başkanımız Murat Çetin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve parti yöneticileri ile bürokratlar eşlik ettiler.

admin

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL