Örnek Resim
Ekonomi Genel Güncel Siyaset SonDakika

GÜL NURDAĞINDA ZİYARETLERDE BULUNDU

Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül ve Beraberindekiler Nurdağında Ak Partiİlçe teşkılatını ve Nurdağı belediyesini ziyaret ettiler. Ak parti Nurdağı İlçe Teşkılatını ziyaret eden Gül ve beraberindekileri Nurdağı ilçe teşkılatı girişinde..

GÜL NURDAĞINDA ZİYARETLERDE BULUNDU

Adalet Eski Bakanı Abdülhamit Gül ve Beraberindekiler Nurdağında Ak Partiİlçe teşkılatını ve Nurdağı belediyesini ziyaret ettiler.

Ak parti Nurdağı İlçe Teşkılatını ziyaret eden Gül ve beraberindekileri Nurdağı ilçe teşkılatı girişinde Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak,İlçe Bşkanı Ramazan Analık, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik kolları Başkanı ile partililer karşıladılar.

Nurdağında AK Parti İlçe Başkanlığı’nda partililer ile bir araya gelen eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti’nin iktidara geldikten sonra halıyı kaldırarak, milletin sorunlarının üzerine gittiğini ve vesayetle mücadele ettiğini belirtti. Gül Makamınız ne olursa olsun sevdamız hep Türkiye olacak. Hep birlikte bölgemizi daha da güçlendireceğiz. Dünyadaki küresel gelişmeleri hepiniz yakından takip ediyorsunuz. Ülkemizin, bölgemizin yaşamış olduğu, yanımızda yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. Bir ülkenin siyasi liderliğinin ne kadar önemli olduğunu her geçen daha iyi görüyoruz. Türkiye’nin daha da güçlü, büyük olması hem ülkemiz için hem bölgemiz için hem de insanlık için hayati önem taşımaktadır dedi.

Büyük Türkiye olmak için çok güçlü şekilde çalışmaları sürdürmeye devam ettiklerini vurgulayan Gül, şöyle konuştuBütün sorunları çözdük diyemeyiz. Siyaset, sorunları çözerek yoluna devam eden bir yolculuktur. Mevcut sorunların farkında olan hükümetimiz var. Cumhurbaşkanımız var. İnşallah bu sorunları çözüp geleceğe daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. 2023’te ülkemiz geleceğe doğru emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmüş olacak. Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında daha güçlü bir Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz. Vatandaşımızın ekmeğini arttıracağız, özgürlüğünü artıracağız, birlik ve beraberliğini daha da güçlendireceğiz, Çünkü Ak Parti 84 milyon vatandaşımızı düşüncesiyle, yaşam tarzıyla, inanışıyla nerede doğarsa doğsun, ne şekilde konuşursa konuşup, yaşarsa yaşasın birinci sınıf vatandaş olarak gören bir siyasi harekettir.

Ak Parti Nurdağı İlçe teşkılatı ziyaretinin ardından Önceki Dönem Adelet Bakanımız  Abdülhamit Gül, Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız  Fatma Şahin, Milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu, Müslüm Yüksel, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Nurdağı Belediyesini ziyaret ettiler.

Nurdağı Belediyesini ziyarette Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçeye yapılan yatırımlar ve belediye hizmetleri hakkında bilgi vererek,ilçede yaptıkları  hizmetlerde kendilerinden ilgi ve desteklerini esirgemeyenekibe teşekkür etti.

 

aswp

Biyografik bilgiler

Örnek Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

RADYO
Örnek Resim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL